Akıllı yazarkasa VERA DELTA

Akıllı Yazar Kasa Vera Delta

Herkesin de bildiği gibi, yazar kasalardaki alt yapı yetersizliği; pos makinelerindeki eksiklik ve hatalı kullanımları nedeniyle vergi kaçakçılığı günümüzde artmaya devam etmektedir.

Bu gelişmelere bağlı olarak MT Bilgi Teknolojileri bünyesinde çalışan Türk mühendislerinin büyük başarısı olan Yeni Nesil IP tabanlı EFT POS özelliği taşıyan yeni nesil akıllı yazar kasa sistemleri, Maliye bakanlığının yayınladığı kayıt dışı eylem planı doğrultusunda geliştirilmiştir. Yeni Nesil OKC, 2016 yılı itibariyle kullanımı zorunlu olacaktır. Bunun yanı sıra banka kartları, kredi kartları ve yazar kasanın tek elden yönetilecek olması; taşınabilir oluşu da hem tüketiciye hem de satıcıya büyük bir konfor sağlamaktadır. Sektör avantajlarını öne çıkaran elektronik fatura, elektronik belge ve elektronik defter için ilk adım Yeni Nesil IP tabanlı EFT POS özellikli yazar kasa VERA DELTA ile atmıştır. Aynı zamanda Yeni Nesil EFT POS özellikli Yazarkasa'nın yapılma amaçlarından en önemlisi de vergi kaçakçılığını önlemektir. 13 ve (2008-2010) madde 64’e göre yazar kasa ve pos cihazlarının birbirleri ile uyumluluğu sağlanmasıdır. Aynı zamanda 1.000.000 banka kartı kullanıcısının da 3.000.000 gibi büyük bir rakama ulaşmasının hedeflendiği büyük bir gelişme planlanmaktadır. 


Sizde güvenli, rahat, sorunsuz, hızlı bir şekilde tüketicinin beklentisini karşılamak istiyorsanız, Yeni nesil IP tabanlı EFT POS özellikli akıllı yazarkasa VERA Delta’yı denemelisiniz.

 

 

Akıllı Yazar Kasa

Anlık Ödeme Kaydeden Cihazlar(yazar kasalar), Pos Cihazları ile birleşiyor. Üstelik yazarkasa ile ortak pos sistemini entegre bir şekilde kullanım olanağı sağlanıyor. Bu teknolojik gelişim Türk mühendisleri tarafından ve Türk yazılım şirketleri tarafından hizmete sunuluyor. Tüm bankalara ait pos cihazlarının tek bir sistemde toplanıp ökc ile entegre bir sistemde mükelleflere sunulması bir çok prosedüründe ortadan kalkmasını sağlayarak büyük avantajlar sağlaması bekleniyor.

Devamını oku...

IP Tabanlı EFT Pos Özellikli Mobil Yazar Kasa

Kısa bir süre sonra tüm sektörlerin merak ile beklediği akıllı yazar kasa pos sistemi başlıyor olacak. Bu girişimin ilk ürünü olan teknolojik gelişimi sistemin gereksinimleri üzerine planlanmış ve uygulanmış Vera Delta ile tanışıyor olacağız. Bu yeni dönemin başlamasına kısa bir süre kalmış iken akıllı yazar kasa pos Vera Deltanın son hazırlıkları tamamlanma aşamasına gelmiştir.

Devamını oku...

Yeni Nesil Akıllı Yazar Kasa

Uzun yıllar pos saha teknisyeni olarak çeşitli firmalarda görev aldığım sürelerde her iş yerinin en büyük beklentisi masalarında ve desklerinde büyük yer kaplayan; kablolarının özensizce takılması sonucu masa altlarında birbirlerine dolanmış, tozlanmış adaptör yığınlarından kurtulmaktı.

Yeni nesil akıllı yazar kasaların öncü marka ve modeli olan Vera Delta pos sektörünün ve kullanıcıların en büyük beklentisi olan; tüm bankaların tek bir cihazda toplanmasını teknolojik başarısı ile sağlamıştır. Vera Delta Türkiye’de hizmet veren tüm bankaları pos işletim sistemini bir arada hizmet verebilecek şekilde bünyesinde bulundurabilecek.

Devamını oku...

EFT Pos Özellikli Yazar Kasa

Tek bir elektronik mimari içinde birbirinden bağımsız iki farklı teknolojinin bir arada kullanımını sağlayan ilk entegre sistem.

EMV koşullarına uygun olan VERA Delta aynı zamanda Visa ve Mastercard sertifikasyonuna sahip olma özelliğini taşıyor.

EMV Chip ve Pin sistemi ile temaslı kredi kartı uygulamaları, temassız kredi kartı uygulamaları ve NFC diye adlandırdığımız yeni nesil temassız ödeme tiplerinin tümünü destekleyen; dünyada bu formatta tasarlanmış ilk güncel ürün.

Devamını oku...

HARİTA